Contra -Urvaste süda

Friday, June 04, 2010

Vigastustelaine tähtmängijate hulgas

MM-i eel pole just rõõmustav kuulda uudiseid vahvate mängumeeste rivist välja langemise kohta. Ballack, Rio Ferdinand, Drogba, Pirlo vist oli ...
Kas see ei pane mõtlema, et ehk on gladiaatorid hooaja jooksul niivõrd tühjaks pumbatud, et väike müks ja miski läheb prõksti pooleks?

Eks näis, ma usun üllatusterohket MMi ja miks mitte veerandfinaalis näha Šveitsi või Sloveeniat. Aafriklased, seda kindlasti, kas just poolfinaali, kuhu nad kunagi jõudnud pole, aga veerandfinaali kindlasti.

Homses Postimehes minu jalgpalliluuletus, eks ma blogin ta ükspäev siia ka.

Labels: , , ,