Contra -Urvaste süda

Wednesday, November 28, 2007

veel uudiseid

29. november 1927
Eesti kurb rekord. Kreekamaa, võrreldes teistega, on kadestamisväärt Euroopa riik. 100 000 kreeklasest teevad aastas oma eluga lõpuarveid ainult 2. Mujal maailmas võtavad aasta jooksul 100 000 elanikust oma elu – Iirimall 3, Itaalias 4, Leedus 5, Taanis ja Rootsis kummaski 14, Danzigis 24, Šveitsis ja Austrias 24, Tshehhoslovakkias 26 ja Ungaris 27. Kurva rekordi saavutab aga Eesti. Meil lõpetab iga 100 000 elanikust 28,6 inim. oma elu enesetappega.

29. november 1927
Imeloomad Vana-Roosa metskonnas.
Mõni päev tagasi nähti Latvija Marienburgi metsades kahte metssiga. Ja päev hiljem oli neid loomi nähtud juba Eestis ja nimelt V-Roosa rajoonis. Kust nad pärit, või kui kaugelt nende retk algas, on teadamata. Arvatavasti küll Tiroolist, või Karpaatidest, kus nende kodumaa.
Ek

Labels:

1 Comments:

  • Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

    By Blogger Unknown, at 10:35 AM  

Post a Comment

<< Home