Contra -Urvaste süda

Tuesday, November 24, 2009

Uued kirjanduskriitikud

Ma ei tea, mis saade see hommikul 6 paiku, enne laste multikaid on ja kas ta tv 3 või kanal 2 peal
aga igor gräzin ja aivar riisalu räägivad seal kahekesti mingite asjade üle igastahes.
viimati nägin, rääkisid Kivirähu lasteraamatust Kaka ja Kevad, mis olevat räme odava populaarsuse üritamine, see kaka-teema just

tipp oli see, kui vist Riisalu väitis, et Rehepapp ongi Kiviräha ainuke hea raamat, et ega need "Ussisõnad" ka ikka päris õige asi polnud. Ja siis mainiti veel Rahva Omakaitset või pigem selle Eurovisiooni eriväljaannet - ja kõik?

Labels: , ,

7 Comments:

 • Tegu oli ilmselt TV3 pühapäevaste uudiste kordusega.
  Põhiküsimus on aga: mida teeb üks loomeinimene sel kellaajal üleval?

  By Blogger Elina, at 11:07 PM  

 • muide pea iga hommik sellel ajal - saadan Herbertit kooli:)

  By Blogger konnula contra, at 3:30 AM  

 • Laste piinamine varahommikuste ärkamistega (loe: enne kella 9.00-9.30) on millegipärast legaalne ja lausa soositud. Arusaamatu!

  By Blogger Piia, at 6:06 AM  

 • Gräzin ja Riisalu ei vääri isegi jutumärkides poliitikuks nimetamist, tegu on minu silmis kahe lolli möla ajajaga, kes isegi ei ole vaimukad. Tavaliselt lülitan teleka mujale, kui need kaks seal kätega vehkima hakkavad.

  By Blogger wr, at 7:53 AM  

 • krääsin ja riisalu mingu p.......!
  malle

  By Anonymous Anonymous, at 11:51 AM  

 • kräsu ja riisikas... see kommentaar praeguseks uriinikollaseks muutunud seitsmeste uudiste lõpus on sama tõsiseltvõetav nagu suvaline kõrtsimöla.

  vaatamata sellele, et ajaloos on mõni kõrtsimöla viinud väga tõsiste tagajärgedeni, ei usu ma, et tänases eestis õllerevolutsiooni enam toimuks.

  By Blogger arstionu, at 1:29 AM  

 • no aga see võiks ju toimudagi kõrtsus, mõlemal kriitikul silm veidi pahupidi peas ja jutt hästi aeglane aga see eest kontsentreeritud.
  vahe peal hüppaks priimägi lauale ja teeks väikese tantsu ning pistaks oma arvamuse eesteetika vaatenurgast vahele. (ja küsiks selle eest 500.-)

  By Anonymous Anonymous, at 3:24 PM  

Post a Comment

<< Home