Contra -Urvaste süda

Sunday, December 02, 2007

melu miljoni ümber

Elu 3. detsember 1927
Miljon jääb muuseumile
30. november lõppes Tallinna muuseumi loterii võitude väljamaksmine. Miljoniline võit langes Pärnu adv. Villmannile, kes oli aga võidupileti ärakaotanud ehk niisugusesse kohta pannud, kust ta seda enam üles ei leidnud. Selle tõttu jäi siis ka miljoniline võit muuseumile


10. detsember 1927
Miljoni võitja leitud
Kandis teadmatult taskus õnne
Tallinna Eesti muuseumi miljoni võitja jäi kuni väljamaksmise viimase tähtpäevani kadunuks. Seaduse järele arvati väljavõtmata miljon muuseumile.
Kuid suure hiljaksjäämisega ilmus miljonär siiski päevavalgele, kelleks osutus Orajõe vallas elutsev meremees Jüri Vaher.
Mees oli kogu aeg piletit enese taskus hoidnud ja ei teadnudki arvata, et ta miljonit taskus kannab. Asjaolu selgus täiesti juhuslikult. Jüri Vaher oli läinud omale ostma “Vanemuise” loterii piletit.
Jutu seas müüjatega oli ta meelde tuletanud, et tal ka mingisugune pilet varem omandatud. Suureks imestuseks osutuski see võidupiletiks.
Nagu miljonär seletab, ei lugenud ta merel olles mitu kuud ajalehti ja sellepärast ei teadnud ka oma võitu õigel ajal välja võtta.Nüüd on Jüri Vaher kibedasti võidu kättesaamisega ametis. Loodab kokkuleppe teel kasvõi osagi kätte saada.Ta on valinud omale advokaadi, et tarvilisel korral kohtu kaudu miljoni nõudmist jatkata.

Labels:

1 Comments:

  • Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

    By Blogger aubout vita, at 10:34 AM  

Post a Comment

<< Home