Contra -Urvaste süda

Sunday, April 11, 2010

Erisaate kumminaise-projekt

Kolmapäeval tegime Erisaatega reportaaži uurivast ajakirjandusest. Mille üks suund oli see, et Toolik pildistab mind kui kuulsust ja teeb nt piltuudise, sellest, et ma tulin bussi pealt maha. Aga oli ka idee päris uudis lekitada. Läksime oma kaameratega Gonsiori tänaval sekspoe juurde, kust tulin kangialt, poesildi alt välja, kumminukk kaenlas. Toolik pildistas mind, nagu ka Erisaatest näha on.
Aga need pildid järgmisel hommikul saatsime mitteäratuntava meili pealt portaalide vihjeaadressidele. Ja ei läinud poolt tundigi mööda, kui juba delfi helistas. Kohmetult seletasin, et olin jah, et ostsin sõbrale kingituseks. Hahaa, muide samasugune uudis oli ka Evelin Ilvesest. Evelin Ilves ostis kaks äkilist maikat! Seal oli asi veel hullem, ainult vihje peale, polnud piltigi Ja seal öeldi ka presidendi kantseleist, et need olid kingituseks. Ausõna, ma ei kopeerinud siit uudisest maha seda sõbrale ostmist.
Aga varsti helistas ka Elu24, seekord kasutasin teist taktikat ja hakkasin hullult vastu punnima, alles siis kui öeldi, et meil on pildid, tunnistasin üles. Teised Erisaate tüübid, meil oli parasjagu koosolek, jälgisid naeru kinni pidades seda mõnuga. Hahaa, naljakas hagijas oli see ajakirjanik, võidurõõmus pinnimine käis!
Tulemused siis sellised, kommentaare oli tore lugeda, pole ikka lollid need lugejad ühtigi.
http://www.elu24.ee/?id=247223

ja
http://publik.delfi.ee/news/kuum/kuhu-tottad-contra-kumminaine-kaenlas-fotod.d?id=30303263

Ahaa, kui küsite, et kuidas kumminaine oli, siis ikka päris jäle oli temaga mitu päeva (ja ööd) ühes toas viibida. Millestki enamast mõtlematagi. Papist Savisaar, kes meil siin on, tundus tema kõrval lausa kaunitar. Aga Savisaare kuju ma ka ei ole pannud, ausõna

Igatahes uurivale ajakirjandusele rohkesti uusi suuri töövõite!

Labels: , , ,

6 Comments:

 • Kuna sattusin üle mitme kuu telekat nägema, pean ütlema, et see kumminaise-episood oli seal sees üks säravamaid hetki.

  Just see, et päris uudised proovisite tekitada.

  By Blogger irve, at 12:12 AM  

 • kuule see on ikka geniaalne idee.
  briljantne, võimas, umbe-lahe.
  sellest võiks saada lausa mingi omaette tegevussuund või nii.
  ajakirjandus vajab rämedaid kollaseid asju, rahvas tahab neid lugeda.
  see oleks nii vinge hakata neid ise tootma. selles on midagi väga erilist.
  mõelda vaid - kui kõiki vähegi soovitud uudiseid oleks võimalik ajakirjanikel edastada ja inimestel lugeda :)
  ma olen pahv. kutsuks üles näiteks ka teisi kuulsusi tootma lisa-uudiseid enda kohta. mis peamine - lõpuks ometi kaoks ära see kahtlustamine, kas miski asi oli või ei olnud - oleks asi kindel - SEE OLI!!!! :)

  By Blogger Veiko, at 12:27 AM  

 • Hahahha! Geniaalne!

  By Blogger Terje, at 2:58 AM  

 • Me tegime Mercaga kunagi Kroonika jaoks eksperimendi korras nii-öelda lapse ja saime tankisti kaudu isegi vihje ja poseeritud fotode eest hunniku pappi, niiet ei ole midagi uut siin ilma pääl :-)

  By Blogger ilves@metsas.ee, at 4:36 PM  

 • heheh, see tuli mul kohe meelde, kui oma eksperimenti tegema hakkasime.
  Teil oli asi muidugi hulga peenem, isegi Aapo pisarateni petetud pruut oli "palgatud".

  By Blogger konnula contra, at 2:27 AM  

 • kusjuures "pruut" mängis ikka väga hästi kõik välja, no tema õpetajaks oli ju eesti parim karakternäitlejanna :-)
  ma ei tea, kas see on asjaga seotud, aga mitu aastat sattus kroonikasse ainult minu anonüümne käsi või õlg pärast seda :-)

  By Blogger ilves@metsas.ee, at 6:23 AM  

Post a Comment

<< Home